Sinu andmeid kasutatakse vaid Sony Photo School fotokoolitusi puudutavates küsimustes.

Loengute Kalender

Sony Photo School koolitus

Tere, uue Sony kaamera omanik!

Selleks, et Sa oma uut kaamerat veelgi paremini tundma õpiksid, pakume Sulle võimalust osaleda Sony Photo School fotokoolitusel. Oleme Sinu jaoks koostanud põhjaliku koolituse, mis sisaldab lisaks teooriale ka praktilist tööd kaameraga. Võta kaasa oma kaamera (lae kindlasti eelnevalt aku ja lisa mälukaart, mis on tühjendatud eelnevatest piltidest) ja kutse ning tule osa saama Virgo Haani koolitusest.

Osaleda saavad kõik, kes ostavad ajavahemikus 01.01.2017-31.03.2021 Photopointist, Sony Centerist või Euronicsist E-kinnitusega Sony kaamera. Ostuga saad kauplusest kaasa kutse, mille alusel saab siin veebilehel koolitusele registreeruda. Igal kutsel on unikaalne kood, mida saab kasutada ainult üks kord. Enne registreerumist palume kindlasti veenduda, et valitud aeg sobib, sest hiljem seda muuta pole võimalik. NB! Kutse tuleb koolitusele kaasa võtta ja esitada.

Vali koolitus, kus Sa soovid osaleda, SIIT.

Koolituse koht ja kellaaeg: Eestifoto Stuudio Tallinnas, Lauteri 7c, kell 11:00-17:00.
Peale registreerumist saad e-maili, kus on kirjas valitud koolituse toimumise aeg ja koht. Vahetult enne koolitust helistame Sulle kinnituseks ja meeldetuletuseks sisestatud kontaktnumbril.

Registreerumisega nõustud ka kampaania tingimustega. Sisestatud andmeid kasutatakse ainult kampaania ajal koolituse info edastamiseks. Selleks, et kogu koolituse info Sinuni jõuaks, sisesta kindlasti kehtiv meiliaadress ja oma mobiili number.
Kui Sul on kutse, siis registreeri end koolitusele!

Rohkem infot:
+372 654 34 84
cic@sony.ee
Virgo Haan
Olen Sony fotograafia saadik (Sony Imaging ambassador) ning igapäevatöös kasutan ma Sony a7R II kaamerat. Minu fotograafia huvi sai alguse siis, kui ma aastal 2000 astusin sisse Tallinna sidekooli fotograafia osakonda. Sellest ajast peale olen ma tegelenud fotograafia ja graafilise kujundusega. Mind on alati huvitanud ka film ja erinevad digitaalsed lahendused ning see kõik on sulanud kokku minu viimase 5 aasta töödesse. Nimelt on minu eriliseks kireks erinevad liikuvad pildid ehk pildid, millega saab mängida ja mis reageerivad vaataja liikumisele. Fotograafia maailmas on toimumas tohutu areng ja ma üritan anda endast parima, et selle laineharjal püsida. Ma ei ole kunagi ennast defineerinud läbi mõne fotograafilise kategooria vaid pigem läbi erinevate tehnikate. Minu üks leivanumbreid on Cinemagraph fotod, mis on foto ja video hübriidid. Fotograafia on üks väheseid kunstivorme, milleks pole mingit annet vaja, piisab suurest huvist! Fotokoolitusel räägin ma teile kaamera tehnilistest omadustest, kompositsioonist, ekspositsioonist, valgusest ja põgusalt ka Cinemagraphist.

Saavutused:

Flixel wizard

Sony Imaging ambassador - Europe

Flixel Cinemagraphs of 2015 – esimene koht

Näitused:

"Keelustage loomade tsirkused" https://www.youtube.com/watch?v=1WHkPxXHN68

"Liikuv Kirgiis" https://www.youtube.com/watch?v=tLx2nRF1kU0

"Hääleproov" https://www.youtube.com/watch?v=npJC6tmHheg

"India Laste Silmades" https://www.youtube.com/watch?v=c7BvtSvZIKo

"Mis on kasside sees?" http://virgohaan.com/kassid/

Kaupo Kikkas
Kaupo Kikkas on Eesti fotograaf, kes on rahvusvahelist tunnustust pälvinud oma kultuuritegelasi ja poliitikuid kujutavate portreefotodega, mille seas on nii emotsionaalseid hetke-, kui ka hoolikalt komponeeritud stuudio ja keskkonnaportreid.

Võta meiega ühendust

Või saada e-mail:

sony@louder.ee
Sony kodulehele Tingimused